Micromat Kaňka
Dobrý den. Jmenuji se Micromat a vedle je můj spolupracovník myšák Kaňka. Chtěli bychom Vás pozvat do naší "MICROŠKOLY". Najdete zde tyto kurzy: LINEÁRNÍ A KVADRATICKÉ ROVNICE , KVADRATICKÉ NEROVNICE, ROVNICE S ABSOLUTNÍ HODNOTOU, NEROVNICE S ABSOLUTNÍ HODNOTOU.

Jestliže se chcete přihlásit ke studiu některého kurzu , je třeba se nejprve
zaregistrovat.
Tužka
registrovat


Pokud jste už registrováni ,máte rozpracovaný kurz a chcete pokračovat ve studiu , pak stačí vyplnit přihlašovací údaje.
Přihlašovací údaje.
Přezdívka:
heslo:
Školní řád aneb co Vás při studiu čeká.
1.Přijetí ke studiu:
Ke studiu je přijat každý, kdo používá prohlížeč podporující rámy a javascript.
2.Průběh studia:
Každý kurz obsahuje dva provázané testy.Jejich hodnocení slouží jako podklad k vydání vysvědčení. Součástí každého kurzu je jeden dobrovolný domácí úkol, který spočívá ve vzájemném zadávání a řešení úloh studenty kurzu. Na závěr kurzu je totiž každý student vyzván , aby sestavil úlohy z probrané látky a zaslal je několika studentům daného kurzu. Tyto úlohy budou během studia přicházet i na Vaši emailovou adresu. Postupně je můžete řešit .Na závěr kurzu jejich řešení můžete zaslat na adresu tumajer@atlas.cz Nejzajímavější řešení ohodnotím a řešitele zveřejním na stránce "NEJLEPŠÍ STUDENTI MICROŠKOLY".
3.Přerušení studia:
Studium je možno kdykoliv přerušit.V tomto případě Vám zůstávají v databázi Vaše osobní data a údaje o průběhu studia jako počet dosažených bodů z testů a pod.Při dalším přihlášení můžete ve studiu pokračovat.
4.Ukončení studia:
Studium je možno kdykoliv ukončit.Při ukončení jsou z databáze vymazána veškerá Vaše data.Pro opětovné přihlášení je nutno znovu vyplnit registrační formulář.
5.Absolvování studia:
Po složení všech testů a po průchodu kurzem Vám bude vydáno vysvědčení.V tomto případě Vám zůstávají v databázi Vaše osobní data a údaje o průběhu studia jako počet dosažených bodů z testů a pod.
6.Nástroje a prostředky :
Během studia můžete využívat "DIÁŘ".Je to poznámkový blok , kam si můžete zapisovat různé poznámky k danému kurzu. Se spolužáky se můžete seznámit v sekci "TŘÍDA".Ke komunikaci s nimi můžete využít diskusní forum tzv."Nástěnku"nebo "CHAT-PŘESTÁVKA". Ke společné práci můžete použít "PRACOVNÍ TABULI"..Doplňkové zdroje a doporučenou literaturu najdete na stránce "INFORMACE". Veškeré ovládání potřebné pro průchod kurzem včetně těchto nástrojů najdete v pravém rámu vybraného kurzu.
Během průchodu vybraným kurzem Vám budou nabízeny i další nástroje (pomocné programy , "taháky" a pod.).
Přejeme Vám mnoho úspěchů při studiu. podpis a podpis